ТОВ "Верба - вв"

white bauble on top white surface

Ми щиро сподіваємося, що інформація про наш магазин представлена ​​нижче, допоможе Вам зробити правильний вибір!

Ось вже більше 15 років, починаючи з 2004 року, ми організуємо продаж ялинок напередодні новорічних свят. Наш інтернет-магазин – найбільший постачальник новорічних дерев та аксесуарів до них. Окрім інтернет-магазину, наші склади з ялинками є у багатьох великих містах України. Жителі цих міст можуть зустріти Новий рік, що наступає, поряд з ялинкою, доставленою до вас додому компанією ТОВ “Верба ВВ”. Для вашої зручності у нас діють роздрібні та оптові склади, точки продажу в торгових центрах та ялинкові базари.

Фото- відгуки наших клієнтів

photo_2022-09-11 14.44.23

Подружжя Міцкевічів

м. Дніпро
photo_2022-09-11 14.44.34

Сімейна пара Ковашевичів

пгт. Мар'їнське
photo_2022-09-11 14.44.29

Сім'я Кондатюків з сином

м. Київ
photo_2022-09-11 14.44.35

Родина Коцюбинських і Морозових

м. Кропивницький
photo_2022-09-11 14.44.32

Родина Тарасюків з дочкою

м. Київ
photo_2022-09-11 14.44.38

Подружжя Гуманових

м. Львів

Про нашу роботу

З кожним роком новорічні товари стають все більш різноманітними, красивими та цікавими. Якщо в незапам’ятні століття в якості куль у Новий рік використовувалися яблука та горіхи, то тепер на зміну їм прийшли вишукані гірлянди, світлодіодна флористика та оригінальні новорічні прикраси, що створюють відчуття справжнього чарівництва.

Купівля новорічних товарів в нашому інтернет-магазині дозволить повністю декорувати будь-яке приміщення, солідний офіс, піцерію, розкішний особняк або затишний будинок. У каталозі представлені штучні ялинки будь-яких моделей, пластикові та скляні ялинкові кулі, всілякі сувеніри, фігури Діда Мороза та Снігуроньки, мішура, світловий декор та інші атрибути свята.

Для вишуканих інтер’єрів можна купити новорічні іграшки з елітних колекцій, а для дитячих заходів незамінними виявляться карнавальні костюми. Покупці можуть обмежувати свою фантазію домашніми стінами. На ваш вибір – вуличні електричні гірлянди для фасадів, арок, вітрин та дерев. Так будь-який будинок чи офіс буквально засяє чарівними вогнями напередодні свят. Ми допоможемо зустріти Новий рік без звичної поспіху та суєти. Вибравши та замовивши товари до Нового року заздалегідь, ви зможете більше часу приділити улюбленим справам, зимовим розвагам та спілкуванню з родиною та друзями.

white christmas bauble on christmas tree

є питання? не соромтесь - задавайте!