Пишна зелена красуня із запахом лісу – головна героїня коханого з дитинства свята Нового року. Прикрашати ялинку всією сім’єю, прикрашати її святковими гірляндами, які ожиють на рахунок «Три!» і, звісно, ​​шукати під нею подарунки на ранок першого січня – традиції святкування Нового року незмінні. А ось сама ялинка перетворилася, розквітла і найголовніше, стала безсмертною!

Згадайте, з яким жалем доводилося щороку розлучатися з новорічною красунею, від колишньої пишності якої вже до Різдва залишалися хіба що вцілілі ялинкові іграшки та гірлянди. Голки, що обсипалися, колючим килимом встилаючі підлогу в квартирі, пониклі, втратили смарагдову зелень гілки – неестетично, незручно і сумно. Тому ось уже кілька років поспіль багато родин, а також дитячі садки, школи та установи купують та користуються штучними ялинками.

Ялинки та іграшки – особливий атрибут зимових свят. Саме вони створюють радісну атмосферу, викликають позитивні емоції, а процес прикраси ялинки з нетерпінням чекають діти, їхні батьки, бабусі та дідусі. Нехай у кожній родині будинку є коробочка з новорічними іграшками, але все одно перед святами хочеться доповнити чи оновити колекцію. Купити стильні та красиві новорічні іграшки й ялинки, при цьому не витративши багато часу та сил у магазині, можна у нашому інтернет-магазині!

У каталозі Ви знайдете великий вибір штучних ялинок та новорічних ялинкових прикрас до різдвяних свят та Нового року. Серед великого асортименту Ви підберете пластикові або скляні, прозорі або різнокольорові іграшки на ялинку, а також класичні фігурки у вигляді шишок, куль і багато іншого. Створіть святкову атмосферу та подаруйте незабутні відчуття для всієї Вашої родини зараз!

christmas tree on white wall background

Наші товарні позиції

На ваш вибір ми пропонуємо:

green Christmas tree near wall

Штучні ялинки

white bauble

Дизайнерські кульки на ялинку

silver star buntings on wood pallet

Гірлянди

Hand-made christmas wreath

віночки

shallow focus photo of gold and red Christmas baubles

Ялинкові прикраси

white snowman figurine beside red heart ornament

Декоративні смаколики

red cherries and white star decorations

Ліхтарики

fill the frame photograph of grey pine tree leaves

Декоративні гілочки

Гуртові знижки

green wreath hang on door

Діюча система гуртових знижок

Ми намагаємось вибудовувати лояльну цінову політику і не допускаємо штучного завищення цін. Наша мета – зробити ваші покупки доступними навіть без знижок і бонусів.

Накопичувальна знижка розраховується за сумою всіх замовлень, зроблених у поточному році та попередньому.

Під час передсезонного розпродажу робимо знижки на частину асортименту та об’ємні знижки на замовлення певної вартості. Обов’язково пишемо у розділі “Новини” про дату початку тижня знижок та умови проведення. Розсилаємо цю новину всім, хто дав згоду на її отримання. Розсилку ми намагаємося робити не часто, щоб не збільшувати і так величезний потік торгових пропозицій і реклами, які щодня обрушуються на нашу голову.

Free estimation

Залишіть заявку на отримання прайсу з цінами для гуртової закупки